Board members

Prof. Saskia Middeldorp AMC, Amsterdam, chair
s.middeldorp@amc.uva.nl
Prof. Roger Schutgens UMCU, Utrecht, secretary
r.schutgens@umcutrecht.nl
Dr. Leon Schurgers MUMC, Maastricht, treasurer
l.schurgers@maastrichtuniversity.nl
Dr. Marieke Kruip Erasmus MC, Rotterdam, AIO-course
m.kruip@erasmusmc.nl
Prof. Pieter Willem Kamphuisen UMCG, Groningen, board member
p.w.kamphuisen@umcg.nl
Prof. Ton Lisman UMCG, Groningen, board member
j.a.lisman@umcg.nl.nl
Dr. Mettine Bos LUMC, Leiden, NVTH symposium
m.h.a.bos@lumc.nl
Drs. Jessica Heijdra

Erasmus MC, Rotterdam, PhD member, newsletter and website
j.heijdra@erasmusmc.nl