Bestuursleden

Prof. Saskia Middeldorp AMC, Amsterdam, voorzitter
s.middeldorp@amc.uva.nl
Prof. Roger Schutgens UMC, Utrecht, secretaris
R.Schutgens@umcutrecht.nl
Dr. Leon Schurgers UM, Maastricht, penningmeester
l.schurgers@maastrichtuniversity.nl
Prof. Jeroen Eikenboom LUMC, Leiden, AIO-cursus
H.C.J.Eikenboom@lumc.nl
Prof. Pieter Willem Kamphuisen UMC, Groningen, bestuurslid
p.w.kamphuisen@umcg.nl
Dr. Shirley Uitte de Willige Erasmus MC, Rotterdam, NVTH symposium
s.uittedewillige@erasmusmc.nl
Dr. Mettine Bos LUMC, Leiden, nieuwsbrief en website
M.H.A.Bos@lumc.nl
M.Sc. Jessica Heijdra

Erasmus MC, Rotterdam, AIO Lid
j.heijdra@erasmusmc.nl

Ereleden

Jan Wouter ten Cate
Jeanne Stibbe
Bonno Bouma
Coen Hemker
Jan van Mourik
Jan Sixma
Rogier Bertina
Flip de Groot